Klassiek op het water 2016

Maandag 26 juni

Tijd

Naam workshops/voorstelling

Groep

Instrument/discipline

08.50 – 09.40

Maanconcert

groep 1 – 3

muziek

10.00 – 10.50

Maanconcert

groep 1 – 3

muziek

 

 

 

 

11.05 – 12.05

Noten en spel

groep 5 – 6

muziek

12.30 – 13.30

Noten en spel

groep 5 – 6

muziek

13.45 – 14.45

Noten en spel

groep 5 – 6

muziek

 

 

 

 

09.00 – 10.15

Feest der Violen

groep 3

viool

10.45 – 12.00

Feest der Violen

groep 3

viool

13.00 – 14.15

Feest der Violen

groep 4

viool

 

 

 

 

08.45 – 09.45

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 1 – 2

dans

09.55 – 10.55

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 1 – 2

dans

11.05 – 12.05

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 1 – 2

dans

12.30 – 13.30

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 3 – 4

dans

13.40 – 14.40

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 3 – 4

dans

 

 

 

 

11.00 – 11.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

13.15 – 14.00

Classic express

groep 3 – 7

muziek

14.15 – 15.00

Classic express

groep 3 – 7

muziek

 

Dinsdag 27 juni

Tijd

Naam workshops/voorstelling

Groep

Instrument/discipline

08.50 – 09.40

Maanconcert

groep 1 – 3

muziek

10.00 – 10.50

Maanconcert

groep 1 – 3

muziek

 

 

 

 

11.05 – 12.05

Noten en spel

groep 6 – 7

muziek

12.30 – 13.30

Noten en spel

groep 6 – 7

muziek

13.45 – 14.45

Noten en spel

groep 6 – 7

muziek

 

 

 

 

09.00 – 10.15

Feest der Violen

groep 4

viool

10.45 – 12.00

Feest der Violen

groep 5

viool

13.00 – 14.15

Feest der Violen

groep 5

viool

 

 

 

 

09.45 – 10.45

Kom zingen!

groep 3 – 4

zang

11.00 – 12.00

Kom zingen!

groep 3 – 4

zang

13.00 – 14.00

Kom zingen!

groep 5 – 6

zang

 

 

 

 

11.00 – 12.00

De verdwaalde muzikanten

groep 5 – 6

muziek

13.30 – 14.30

De verdwaalde muzikanten

groep 7 – 8

muziek

 

 

 

 

10.00 – 10.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

11.00 – 11.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

13.15 – 14.00

Classic express

groep 3 – 7

muziek

 

Woensdag 28 juni

Tijd

Naam workshops/voorstelling

Groep

Instrument/discipline

08.45 – 09.45

Wereldmuziek

groep 5 – 6

muziek

09.55 – 10.55

Wereldmuziek

groep 5 – 6

muziek

11.05 – 12.05

Wereldmuziek

groep 7 – 8

muziek

           

 

 

 

09.00 – 10.15

Feest der Violen

groep 3

viool

10.45 – 12.00

Feest der Violen

groep 4

viool

 

 

 

 

08.45 – 09.45

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 1 – 2

dans

09.55 – 10.55

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 1 – 2

dans

11.05 – 12.05

Laat de muziek je in beweging brengen

groep 3 – 4

dans

 

 

 

 

09.00 – 09.50

Muzikale dierenverhalen

groep 2 – 3 

muziek

10.10 – 11.00

Muzikale dierenverhalen

groep 4 – 5

muziek

11.30 – 12.20

Muzikale dierenverhalen

groep 4 – 5

muziek

 

 

 

 

10.00 – 10.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

11.00 – 11.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

 

Donderdag 29 juni

Tijd

Naam workshops/voorstelling

Groep

Instrument/discipline

08.45 – 09.45

Noten en spel

groep 1 – 2

muziek

09.55 – 10.55

Noten en spel

groep 1 – 2

muziek

11.05 – 12.05

Noten en spel

groep 3 – 4

muziek

12.30 – 13.30

Noten en spel

groep 3 – 4

muziek

13.45 – 14.45

Noten en spel

groep 3 – 4

muziek

 

 

 

 

08.45 – 09.45

Wereldmuziek

groep 5 – 6

muziek

09.55 – 10.55

Wereldmuziek

groep 5 – 6

muziek

11.05 – 12.05

Wereldmuziek

groep 5 – 6

muziek

12.30 – 13.30

Wereldmuziek

groep 7 – 8

muziek

13.45 – 14.45

Wereldmuziek

groep 7 – 8

muziek

 

 

 

 

09.00 – 10.15

Feest der Violen

groep 3

viool

10.45 – 12.00

Feest der Violen

groep 3

viool

13.00 – 14.15

Feest der Violen

groep 4

viool

 

 

 

 

09.45 – 10.45

Kom zingen!

groep 1 – 2

zang

11.00 – 12.00

Kom zingen!

groep 1 – 2

zang

13.00 – 14.00

Kom zingen!

groep 1 – 2

zang

 

 

 

 

11.00 – 11.45

Classic express

groep 3 – 7

muziek

13.15 – 14.00

Classic express

groep 3 – 7

muziek

14.15 – 15.00

Classic express

groep 3 – 7

muziek

 

 

 

 

09.00 – 10.00

Percussion ensemble DHN

groep 3 – 4

muziekvoorstelling

10.30 – 11.30

Percussion ensemble DHN

groep 5 – 6

muziekvoorstelling

12.15 – 13.15

Percussion ensemble DHN

groep 5 – 6

muziekvoorstelling

13.45 – 14.45

Percussion ensemble DHN

groep 7 – 8

muziekvoorstelling

 

Vrijdag 30 juni

Tijd

Naam workshops/voorstelling

Groep

Instrument/discipline

08.45 – 09.45

Klassiek is overal

groep 5 – 6

dans

09.55 – 10.55

Klassiek is overal

groep 5 – 6

dans

11.05 – 12.05

Klassiek is overal

groep 5 – 6

dans

12.30 – 13.30

Klassiek is overal

groep 7 – 8

dans

13.45 – 14.45

Klassiek is overal

groep 7 – 8

dans

 

 

 

 

08.45 – 09.45

Wereldmuziek

groep 1 – 2

muziek

09.55 – 10.55

Wereldmuziek

groep 1 – 2

muziek

11.05 – 12.05

Wereldmuziek

groep 3 – 4

muziek

12.30 – 13.30

Wereldmuziek

groep 3 – 4

muziek

13.45 – 14.45

Wereldmuziek

groep 3 – 4

muziek

 

 

 

 

09.00 – 10.15

Feest der Violen

groep 5

viool

10.45 – 12.00

Feest der Violen

groep 5

viool

13.00 – 14.15

Feest der Violen

groep 5

viool

Black background overlay

Je aanmelding is succesvol verstuurd.
Je ontvangt nog een bevestiging per e-mail.